Slider Top

[10][czekolada][slider-top][Slider Top]

Grześki Malinowe

| 1 Comment

Grześki Malinowe

W Biedronce natknęłam się na Grześki w edycji limitowanej - malinowe i kokosowe. Jedne i drugie pakowane są po 10 szt. (9+1 gratis) z naklejką "wyłącznie w Biedronce", ale dziś będzie tylko o malinowych. 
Muszę przyznać, że mi posmakowały. Kwaskowy zapach po otwarciu opakowania jest bardo intensywny, przypomina mi gumy do żucia lub budyń malinowy. Mimo, że biała czekolada nie jest najlepszej jakości i tłuszcz roślinny jednak w niej czuć, to w połączeniu z kwaskowym wnętrzem wyszedł całkiem udany Grzesiek ;) Wafelek jest miękki, kruchy, lekko wilgotny. 
Nie rozumiem tylko pakowania batonów w tak dużej ilości, wystarczyłaby połowa.


Nazwa: Wafel przekładany kremem malinowym w białej czekoladzie
Producent/Dystrybutor: Jutrzenka Colian (Goplana)
Skład: biała czekolada 30,% (w tym 0,2% w kremie) [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, tłuszcz roślinny, serwatka w proszku demineralizowana (z mleka), emulgator (lecytyna sojowa), aromat], mąka pszenna, tłuszcz roślinny utwardzony, cukier, serwatka w proszku demineralizowana (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, skrobia ziemniaczana, proszek malinowy 1,4%, emulgator (lecytyna sojowa), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu), sól, aromat.
Waga: 36g
Cena: 8,99zł (10szt.)
Kupiłam: Biedronka


Wartość odżywcza produktu dla 100g:

Jedna porcja (36g) dostarcza:

Ocena: 4/6

Zapraszam do śledzenia bloga na nowych stronach społecznościowych

FB Instagram Google+ Bloglovin Twitter